מנקה חלונות רובוטי חשמלי

198 HobotHOBOT

מנקה חלונות רובוטי חשמלי

הובוט 198 הוא הדגם המתקדם של חברת HOBOT. כל היתרונות של הדגם 188 ובנוסף חזק יותר ותומך באפליקציה לנייד הובוט הוא רובוט חדשני תוצרת בירת האלקטרוניקה והמחשוב העולמית -טיוואן. הרובוט מיועד לניקוי חלונות מכל הסוגים, אריחי חרסינה, מראות,ארונות,דלתות, שולחנות, מרצפות ועוד.פעולת הרובוט מדמה פעולת ניקוי של יד אנושית , אבל בהבדל אחד חשוב מאין כמוהו – את היד הזאת אנו יכולים לשלוח לנקות עבורנו במקומות שאנו לא יכולים להגיע אליהם או כשסתם לא בא לנו לטרוח.במקום להסתכן בנפילה מגובה או כשסתם בא לך שמישהו יעשה את העבודה במקומך, שלח/י את החבר החדש שלך לבצע את המשימה.שיטת העבודה של הובוט היא היצמדות לחלון על ידי וואקום קבוע ותנועה על החלון כאשר בכל פעם צד אחר של הרובוט מהווה ציר(כמו מרפק אנושי) והצד השני משפשף את המשטח המטופל באמצעות סיבוב פד מקרופייבר. היות והרובוט לא עושה שימוש בגלגלים בכדי לנוע על החלון, הוא אינו מותיר עקבות או סימנים.להפך. בתנועתו הוא יונק את האבק דרך הפדים המסתובבים.לרובוט ישנם שני מצבים. עבודה אוטומטית בה הרובוט מחשב את גודל החלון ומנווט בעצמו מחלקו העליון של החלון ועד לחלקו התחתון, ומצב ידני בו המשתמש יכול לשלוח את הרובוט לכל מקום בו יחפוץ על מנת לנקות כתמים עיקשים או כל סוג של לכלוך.הרובוט מצוייד במערכת גיבוי מיוחדת (UPS (Un-interrupted power system (אל פסק)המונעת מהרובוט ליפול מהחלון גם במקרה של ניתוק ממערכת החשמל.חבל אבטחה מחובר לרובוט ובעזרתו ניתן לאבטח את הרובוט.מעבר להיותו מנקה חלונות מצוין, תוכלו להיעזר ב HOBOT על מנת לנקות : אריחי קרמיקה וחרסינה. מקלחונים מראות ארונות שולחנות דלתות קירות רצפות.

1450 ₪

מנקה חלונות רובוטי חשמלי

Hobot 188HOBOT

מנקה חלונות רובוטי חשמלי

3 שנות אחריות! מעבר להיותו מנקה חלונות מצוין, תוכלו להיעזר ב HOBOT על מנת לנקות: אריחי קרמיקה וחרסינה, מקלחונים, מראות, ארונות, שולחנות, דלתות, קירות, רצפות ועוד!

1390 ₪

מנקה חלונות רובוטי חשמלי

Hobot 298HOBOT

מנקה חלונות רובוטי חשמלי

מנקה חלונות רובוטי איכותי מבית Hobot. היחיד בעולם שמרסס אדי סבון על החלון. מצטיין בניקוי חלונות מתקדם במיוחד, מסיר את כל סוגי הלכלוך ומותיר את החלון מבריק לחלוטין, מתאים לחלונות, מאריחי קרמיקה, מקלחונים, ארונות, שולחנות, קורות, דלתות וכו. בעל מערכת אל פסק מובנית UPS (Un-interrupted power system. הפעלה אופציונלית דרך טלפון חכם

1799 ₪