iRobot שואבי האבק הרובוטיים הנמכרים בעולם

 

 

מורשת גאה

 

מורשת גאה

מזה למעלה מ-20 שנה, עוסקת חברת iRobot® בפיתוח טכנולוגיות חדשניות כדי לעמוד 
במשימה הפשוטה שהצבנו לעצמנו: יצירת רובוטים שיביאו לשינוי אמיתי בחייהם של אנשים.

 

עד כה, הרובוטים שלנו הביאו לשינוי באזורי קרבות ואסונות טבעיים ברחבי העולם, 
הם נשלחו למעמקי האוקיינוסים ועוצבו לשימוש במסגרת מסעות לחלל... 
את הרובוטים שלנו ניתן גם למצוא במיליוני בתים ברחבי העולם.

 

לפני עשר שנים, חשפנו בפני העולם את רובוט שאיבת האבק הראשון 
מדגם Roomba®, וסדרת 700 המושקת בימים אלה הינה הדור השישי של מוצר זה.

 

iRobot היא חברת רובוטיקה, לא חברת אלקטרוניקה – ייצור רובוטים הינו תחום העיסוק הבלעדי שלנו. 
לכן אתם יכולים להיות בטוחים שהרובוטים שלנו תמיד "יעמדו במשימה", והמשימה של Roomba היא לנקות משטחים.

 

רומבה - רמה מעל כולם

 רומבה רמה מעל כולם

יצרנו את Roomba לצורך עבודה בעולם בני האדם.

 

חברת iRobot מייצרת רובוטים המותאמים במיוחד לסביבת הפעולה שלהם.

 

Roomba נוצר כדי לחיות בעולם האמיתי: עולם עם רהיטים וחיות מחמד, ילדים ולכלוך, סוגים שונים של רצפות וחפצים יקרי ערך, ובתים עם יותר מחדר אחד, שכל אחד מהם מאוכלס על ידי אנשים חיים ופעילים.

 

יצרנו את Roomba בצורה שתאפשר לו לחיות בעולם האמיתי.

כיסוי

Roomba עובר על כל שטח הרצפה הנגיש מספר פעמים.

ניהול משברים

Roomba מסוגל להתמודד בצורה יעילה עם בעיות ושינויים בלתי צפויים.

ביצועי ניקיון

הרובוט מצויד בכלים שמאפשרים לו לנקות ביעילות את כל סוגי המשטחים.

חסכוני

הודות לעיצוב חכם וטכנולוגיה חדשנית, אתם תהנו ממוצר מעולה במחיר משתלם.

אמין

Roomba עבר סדרת בדיקות מורכבות ובוצעו בו שיפורים רבים כדי להבטיח את אמינות המוצר.


ניהול חשמל

הודות לתוכנה מתקדמת, מטלות הניקוי מבוצעות בצורה חסכונית ככל הניתן.

בקרה

באמצעות מחסומי Virtual Wall® תוכלו להבטיח שהרובוט לא יכנס לאזורים שהוא לא אמור להיות בהם. .

בטיחות

פגושים רגישים למגע וחיישני אינפרה-אדום מבטיחים שהרובוט לא יגרום לנזק לחפצים יקרי ערך – או לעצמו – בזמן התנועה ברחבי הבית.

ניידות

העיצוב של Roomba מבטיח שהרובוט לא ייתקע או יסתבך בזמן ניקוי הבית.

 

רומבה - החלום הופך למציאות

היכולת להסתגל

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של Roomba היא מערכת הניווט הייחודית שלו - iAdapt™ Responsive Cleaning Technology. מערכת מתקדמת זו של חיישנים ותוכנה מאפשרת לרובוט Roomba להסתגל לסביבה שלו, לקבל למעלה מ-60 החלטות בשניה, ולבחור בדפוס הניקוי המתאים ביותר ליישום מבין עשרות תוכניות אפשריות.

 

לכן, בניגוד לטכנולוגיות אחרות של ניקוי אך ורק בקוים ישרים ואפשרות לבילבול כתוצאה ממכשולים, Roomba מסוגל להתמודד בצורה מושלמת עם התנאים בביתכם. הוא ינקה כל חדר בצורה המותאמת לתנאים הייחודיים שלו, ויתכנן את נתיב הניקוי בצורה שתאפשר ניקוי שטח רצפה גדול יותר בצורה יסודית יותר, כולל לאורך הקירות, ומתחת, מסביב ומאחורי רהיטים.

 

מערכת iAdapt של Roomba מסתמכת על מערך חיישני אינפרה-אדום, אשר מנטרים את הסביבה באופן רציף ומעבירים דיווחים למעבד מתוחכם, שם המידע מועבד באמצעות תוכנה מתקדמת לצורך קבלת החלטות מתאימות.

 

היכולת להסתגל
ניקיון בעולם האמיתי

 ניקיון בעולם האמיתי

Roomba מצויד במערכת ניקוי תלת-שלבית – אשר כוללת מברשת צדדית מסתובבת, מנגנון איסוף יעיל וצריכת חשמל חסכונית – שנועדה להשגת ניקיון ברמה הגבוהה ביותר תוך ניצול מקסימלי של מתח הסוללה.

 

ראש הניקוי מצויד בצמד מברשות המסתובבות בכיוונים מנוגדים. על משטחים קשים הן גורפות את הלכלוך ישירות לתוך התא הראשי, ואילו על שטיחים פעולתן גורמת להעלאת הלכלוכים לפני השטח, משם הם נאספים לתוך התא. המערכת כולה "מרחפת" ומתכווננת באופן רציף כדי להיות במגע קרוב עם הרצפה על כל סוג של משטח. כמו כן, כדי למנוע בריחה של חלקיקים שעלולים לגרום לאלרגיות, פילטר HEPA הכפול של Roomba לוכד חלקיקים בקוטר קטן עד כדי 0.3 מיקרון (בדגמי סדרת 700 בלבד).

 

לרובוט Roomba יש מערכת בקרת מומנט ייחודית אשר משמשת לוויסות ההספק המועבר לראש הניקוי בהתאם לאורך השטיח להשגת יעילות חשמלית אופטימלית.

 

כמו כן, Roomba יודע לאמוד את המשטח ולהסתגל בהתאם כדי להמשיך לנקות בכל מצב ובכל תרחיש, בדיוק כמונו.

מוסר עבודה גבוה

 מוסר עבודה גבוה

חלק מהמתחרים של Roomba עובדים נורא מהר; הם מנקים בקווים ישרים, נעים במהירות ומסיימים לעבוד, אבל הרובוט שלנו הרבה יותר יסודי.

 

העיצוב של Roomba נועד לאפשר לו לבצע עבודה טובה ויסודית. לכן, בעוד שהרובוטים המתחרים מזניחים שטחים נרחבים מהרצפה, מערכת iAdapt של Roomba מבטיחה כיסוי של כל שטח הרצפה הנגיש.

כמו כן, שלא כמו הרובוטים המתחרים, אשר מנקים כל חלק של הרצפה פעם אחת בלבד, Roomba מנקה שטח גדול ככל הניתן מספר פעמים – 4 בממוצע – פחות או יותר כפי שעושה אדם עם שואב אבק מסורתי. 
 
לרובוט Roomba לוקח אומנם יותר זמן, אולם מכיוון שהוא בדרך כלל מנקה כאשר הבעלים אינם בבית,כך שזה זה לא ממש משנה.

חיישני לכלוך

 חיישני לכלוך

בעולם האמיתי, הלכלוך, האבק והחלקיקים אינם מפוזרים באופן שווה ברחבי החדר. בדרך כלל, כתוצאה מתאונות בלתי מכוונות או פשוט בגלל נסיבות המחייה, אזורים מסוימים מלוכלכים יותר מאחרים. למרבה המזל, Roomba מצויד בטכנולוגית Dirt Detect™ המשמשת לאיתור האזורים המלוכלכים הללו, וגורמת לרובוט להקדיש זמן רב יותר לניקויים.

 

כל יחידות Roomba מצוידות בחיישן אקוסטי מתחת למברשות הראשיות אשר מזהה חלקיקים קטנטנים כגון גרגירי חול או אדמה. כמו כן, מדגמי 770 ומעלה, יחידות Roomba מצוידות גם בטכנולוגית Dirt Detect™ Series 2, אשר משתמשת בחיישנים אופטיים מתקדמים לזיהוי טווח רחב יותר של לכלוכים.

 

הרובוט מקדיש זמן רב יותר לניקוי האזורים הללו. דגמי סדרה 700 מבצעים פעולת "סחרור" עד לניקוי מלא של הלכלוך, ואילו דגמי סדרת 700 מבצעים פעולת "ניקוי מעבר חוזר" – פעולת ניקוי מיוחדת שמבוססת על תנועה מחזורית קדימה ואחורה עד לניקוי מוחלט של הלכלוך.

 

 הכלים המתאימים לעבודה

העיצוב של Roomba מאפשר לו לנקות את הרצפה ממש עד החיבור שלה עם הקיר. כדי לעשות זאת הרובוט משתמש במברשות צדדיות ומיישם התנהגות ניקוי מיוחדת – תנועה לאורך קירות. בצורה כזו המברשת מגיעה ממש עד הקיר, ואינה משאירה פס של לכלוך לאורך דפנות החדר.

 

המברשת של Roomba מוטה בזווית של 27 מעלות, עובדה אשר מאפשרת לה לגרוף את הלכלוך והאבק הצמוד לקיר לנתיב הפעולה של ראש הניקוי, אשר בתורו אוסף אותו ביסודיות.

 

 

 רגישות גבוהה

רובוט Roomba מסתמך על מערך של חיישנים כדי לזהות את – ולשמור על – החפצים והפריטים היקרים של בעלי הבית. כל יחידת Roomba מצוידת בפגוש אינטגרלי רגיש למגע שנועד להגן על חפצי ערך. החיישנים גורמים לרובוט להאט כאשר הוא מתקרב לעצם כלשהו, הפגוש נוגע בו בעדינות, ולאחר מכן Roomba נסוג לאחור וממשיך לשאוב את החדר. משמעות הדבר היא שרומבה מנקה את כל שטח הרצפה בסמוך ומסביב לחפצים בחדר, אך המגע בניהם עדין ביותר.

 

בעלי הבית יכולים גם להשתמש באפשרות Virtual Wall®, קיר וירטואלי אשר משמש כמחסום המונע מהרובוט כניסה לאזורים מסוימים או גישה לחפצים עדינים או מסוכנים.

 

אחת מתכונות המוצר היעילות ביותר לבתים גדולים היא מערכת Virtual Wall® Lighthouse™. המערכת מנחה את הרובוט מחדר לחדר עד אשר הסוללה שלו נחלשת, ואז זה מכווינה אותו לבסיס הטעינה באופן אוטומטי.

 

 

בדיקות קפדניות

חברת iRobot מייצרת רובוטים לפעילויות הצלה ולצרכים תעשייתיים, ממשלתיים וגם ביתיים. אי לכך איננו משאירים דבר ליד המקרה. רובוטים שפועלים באזורי אסונות או בשדה הקרב נתונים למרווח טעות אפסי, ולכן כל אחת מהטכנולוגיות שלנו בכל דגמי הרובוטים, כולל Roomba, נבדקת עד לסף הרס.

 

לצורך כך אנחנו משתמשים במערכת בשם High Accelerated Life Testing, או בקיצור HALT, ולפיה נמצא כי העומס המקסימלי שמסוגלת לשאת יחידת Roomba עומד על 12,000 שעות בדיקה רציפה.

 

ואפילו כיום, אחת מכל מנת יצור של Roomba שיוצאת מפס היצור נלקחת לסדרת בדיקות דקדקנית אף יותר.

 

כל אחת מהטכנולוגיות שלנו, בכל דגמי הרובוטים, נבדקת עד לסף הרס.


 

עיצוב מתאים לתפקיד

אחת התכונות החשובות שנדרשות מרובוט שאיבת האבק היא היכולת לנקות מתחת למיטות, שולחנות וספות מבלי שיהיה צורך להזיזם, זאת מכיוון שבעלי הבית לרוב אינם נמצאים בזמן שהרובוט עובד.

לצורך כך הקפדנו שגובה הרובוט Roomba יהיה פחות מ-10 ס"מ, עובדה המאפשרת לו לנקות מתחת כמעט לכל רהיט.

הגובה של Roomba נמוך מ-10 ס"מ כדי לאפשר לו לנקות מתחת כמעט לכל רהיט.

עם המבט קדימה

חלק מטכנולוגיות אחרות יוצרות תרשים של מבנה החדר על ידי מיפוי התקרה. אולם Roomba – אשר כזכור נוצר לשימוש בעולם האמיתי – מגיב למה שהוא מזהה על הרצפה. אחרי הכול, שם נמצאים כל הרהיטים, וכמובן שגם כל הלכלוך.

Roomba תוכנן לעולם האמיתי, לכן הוא מגיב למה שהוא רואה על הרצפה.

איכות ללא פשרות

רובוט Roomba הינו אחד משואבי האבק השקטים ביותר. הרעש היחיד שנפלט ממנו הוא הזמזום היציב של מנוע מובנה, אשר עוצב במטרה להטריד את גרגרי האבק, ולא את בעלי הבית.

בכל אופן, במקרה של Roomba לפחות, הרעש, בדומה למהירות, פחות רלוונטי מכיוון שהרובוט מבצע לרוב את עבודתו כאשר אין אף אחד בבית שישמע אותו.

ניקיון מושלם עם סקובה

 ניקיון מושלם עם סקובה

מים וציוד אלקטרוני אינם שילוב טבעי. חברת iRobot לא היססה להיענות לאתגר והצליחה לא רק לגרום לשניים לעבוד יחד בהרמוניה משולמת, אלא גם יצרה את רובוט שטיפת הרצפות האיכותי, המדליק והקומפקטי ביותר בעולם: Scooba® 230.

 

בדומה ל-Roomba, Scooba 230 נועד לעבוד בעולם האמיתי. עם קוטר של 16.5 ס"מ בלבד, הוא מסוגל להגיע לפינות הקשות לניקוי של חדרי המטבח והשירותים, כמו למשל האזור מסביב לאסלה. כמו כן, הודות ליישום טכנולוגיית iAdapt של iRobot, הוא יכול לנקות ביעילות מקסימלית, תוך כיסוי של כל שטח הרצפה מספר פעמים באמצעות תהליך ניקוי תלת-שלבי – שטיפה, שפשוף ולבסוף שאיבת-מגב ליניקת המים המלוכלכים.

 

הסוד מאחורי העיצוב הקומפקטי ויעילות הניקוי היא מערכת Active Reservoir הגמישה של Scooba. תמיסת הניקוי הצלולה מאוחסנת בנפרד מהמים המלוכלכים, ובמקביל לשימוש במים נקיים, היחידה שואבת את המים המלוכלכים לחלל שהתפנה. גישה זו מאפשרת שימוש באותו נפח לאחסון המים הנקיים והמלוכלכים מבלי לערבבם, ושימוש במים הנקיים בלבד לשטיפת הרצפה – הגיוני לא? בדיוק כפי שהייתם מצפים מחברת רובוטיקה.

 

הסוד מאחורי העיצוב הקומפקטי ויעילות הניקוי היא מערכת Active Reservoir הגמישה של Scooba.

 

כולם רוצים להיות כמונו

 כולם רוצים להיות כמונו

כל מוצר מהפכני מצליח גורר במהרה ערב-רב של חיקויים. באופן טבעי גם לרובוט Roomba הצטרפו מגוון רחב של מוצרים דומים, שכל אחד מהם מציע דרכים "חדשות וטובות יותר" לכאורה לניקוי הבית.

 

אבל ל-Roomba יש כמה יתרונות משמעותיים. ראשית, זהו מוצר שעוצב ומיוצר על ידי חברה המתמחה ברובוטיקה, ולא יצרנית מכשירי חשמל ביתיים גנרית. שנית, המוצר הנוכחי מייצג מספר גלגולי פיתוח שמטרתם למקסם את ביצועי הניקוי כיום אנו מציעים לכם את הדור השביעי של רומבה, זאת בניגוד לעיצובי המתחרים המהווים לא יותר מניסיון של הרגע האחרון לרכב על גל ההצלחה.

 

רובוטי Roomba מאופיינים בתכונות ובמערכות המתקדמות והאיכותיות ביותר, שעוצבו במטרה להתמודד עם אתגרי העולם האמיתי בצורה היעילה והאפקטיבית ביותר. המראה האלגנטי של המוצר משקף את רמת הביצועים המעולה שלו. כל Roomba הוא רובוט, אבל לא כל רובוט הוא Roomba.

 

רובוט Roomba מייצג מספר גלגולי פיתוח שמטרתם למקסם את ביצועי הניקוי.

 

המשפחה שלנו הולכת ומתרחבת

 המשפחה שלנו הולכת ומתרחבת

חברת iRobot היא הרבה יותר מאשר "חברת רובוטים לשאיבת אבק". זכרו, מייסדי החברה שמו לעצמם כמטרה להביא לשיפור בחייהם של אנשים על ידי תכנון רובוטים שיוכלו לבצע את המטלות שהיו מעדיפים לא לעשות בעצמם – וזה בדיוק מה שאנחנו עושים.

 

הכרתם כבר את Roomba, רובוט שאיבת האבק, ואת Scooba, בן דודו שוטף הרצפות – אשר בנוסף לגרסת ה-230 האולטרה-קומפקטית, מגיע גם בגרסת 390 הגדולה יותר.

 

בנוסף ישנם מוצרים חדשים באופק. למשל, Looj® תוכנן לבצע את העבודה המלוכלכת של ניקוי מרזבים סתומים, ועבור בעלי בריכות השחייה מבינכם עיצבנו את הרובוט Verro® לניקוי בריכות. ומה בעתיד, ובכן, נסו לחשוב על מטלה ביתית שאינכם אוהבים לעשות – סביר להניח שאנחנו כבר עובדים על רובוט שיעשה אותה במקומכם.