המכונות האיכותיות של קרשר אצלכם בבית!

קשה לחשוב על עוד חברה שמפורסמת כל כך במכונות שלה שעובדות על בסיס לחץ אוויר, כמו חברת קרשר. החברה, אשר הוקמה בשם KARCHER בשנת 1935, מקורה בגרמניה. בראשית ימיה, סיפקה החברה בעיקר מוצרים לתעשייה אשר עסקו בפעולות החימום. לאחר תום המלחמה, החלה החברה לשנות כיוון, ואז למעשה החלה להתפרסם קרשר ברחבי אירופה, בתור חברה אשר משווקת מכונות שטיפה איכותיות מאד. מכונת שטיפה מבית KARCHER, הפכה עד מהרה למילה נרדפת למכונה האיכותית ביותר שיש לניקיון, ותוך זמן קצר יחסית, למן סוף שנות ה50, החלו מוצרי החברה אף לצאת מאירופה, ולהיות מיוצאים לרחבי העולם כולו. כמובן שכיום, החברה משווקת מגוון רחב מאד של מוצרים לכל העולם, אשר נהנה ממוצרים מעולים. אז מה הסוד של מוצרי החברה?

 

כמה דוגמאות למוצרים איכותיים

ניקח למשל את מכשירי הקיטורית של קרשר. התפקיד המרכזי של קיטורית, הוא לבצע ניקוי של משטחים, תוך חימום של מים והפיכתם לגז הקיטור, אשר יוצא החוצה בלחץ גבוה, וכך יכול לנקות משטחים שונים. יש שימוש נרחב מאד במכשירי קיטור בין השאר לניקוי כתמים ממשטחים קשים מאד, כמו למשל במקרה של ניקוי ספות. החברה הייתה מהראשונות בעולם לשווק קיטוריות איכותיות שהתאימו גם לשוק הביתי, ולא רק לשוק התעשייתי, ומכאן היא הצליחה לצבור לא מעט פופולריות, שכן היא אפשרה לעקרות בית רבות למצוא דרך נוחה מאד לניקוי אחרי הלכלוך של הילדים והאורחים.

 

אולם, חברת KARCHER ידועה גם בזכות מוצרים נוספים. בין השאר, שואבי האבק של החברה נחשבים לחזקים ואיכותיים מאד. התפקיד של שואבי אבק, הוא כידוע לסלק במהירות את הלכלוך ממשטחים שונים. החברה הייתה מהראשונות לשים לב שלא רק במפעלים, אלא גם בבתים יש צורך בפתרונות איכותיים, וכך היא החלה לשווק שואבי אבק - שבתחילה היו ידניים ובהמשך גם חשמליים. כיום, החברה משווקת מספר גבוה של דגמים בתחום, שיכולים להתאים ללקוחות מכל סוג.

 

אולם כמובן שהחברה מפורסמת מאד בזכות אחד המוצרים הראשונים שלה שאותו כבר הזכרנו - מכונות השטיפה. החברה משווקת מכונת שטיפה בלחץ מים גבוה, אשר נותנת למשתמש חווית ניקיון שונה מכל מה שהוא הכיר. המכונות של החברה נוחות ופשוטות מאד לתפעול, ואפשר למצוא מכונת שטיפה לשימוש ביתי, כאשר היא קלה וניידת - ויש גם מכונות גדולות שמתאימות לחברות ניקיון מקצועיות.

 

האיכות תמיד מובטחת לכם

כשאתם תבחרו את המוצרים השונים של חברת קרשר, אתם בעצם מבטיחים לעצמכם דבר אחד מרכזי - איכות בכל מחיר, לא משנה באיזה מוצר יהיה מדובר. המוצרים של החברה מגיעים כמובן עם אחריות מלאה, ולאחר שעברו בדיקות קפדניות במיוחד. הדבר מבטיח לכם חווית שימוש מדהימה, כאשר כל מכשיר שהחברה משווקת, הוא פשוט ונוח לתפעול, ולא דורש מכם הכנות מיוחדות - אלא מותאם באופן מושלם לצרכים שלכם.